Poskytované služby :

  • oprava - zváranie auto aj moto plastov (nárazníky, reflektory, masky, mriežky, kapotáže motocyklov a iné...)
  • oprava - zváranie hliníka (ALU disky, olejové vane, príruby, páčky a stupačky motocyklov, trubky klimatizácie...)
  • predaj náhradných dielov, pneumatík a doplnkov.
 

Zváranie plastov :

V oblasti autopriemyslu sa používa celý rad plastov, ktoré svojími vlastnosťami dovoľujú ich opravy - zváranie, lepenie, rovnanie aj tvarovanie. Opravované miesto sa svojími  parametrami približuje novému-nepoškodenému dielu.

Cena za opravu je závislá od náročnosti vykonávanej práce, podmienkach, za ktorých oprava prebieha /čistota, či bol už diel nejako opravovaný-hlavne či bolo predtým použité nejaké lepidlo, tmely a pod./. Je nežiaduce, aby sa zákazník snažil nejako svojpomocne lepiť poškodený diel rôznymi sekundovými, alebo epoxidovými lepidlami! Tieto prinesú len minimálny, alebo žiadny efekt, ktorý sa prejaví po nalakovaní /alebo už počas lakovania vplyvom rôznej rozťažnosti materiálov/ deformáciami-častejšie tým, že opravované miesto praská-aj s lakom. Je tiež treba zvážiť, či je vždy efektívne a ekonomické diely opravovať, či sa lepšie neoplatí kúpa nového, alebo menej poškodeného dielu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom - ochotne Vám radi poradíme!

Odmenu za opravu dokážem zodpovedne určiť až po obhliadke poškodeného dielu, inak je odhad bez záruky. Ceny sa v bežných prípadoch pohybujú v rozmedzí 15-30€, preto sú akceptovateľné pre každého s prihliadnutím na účelnosť vynaloženej práce.

Kontakt

Ľubomír Horváth-ALLPLAST

lubo6035@gmail.com

Lieskovská cesta 1B
Bratislava
82106

+421 903 463 382

Po-Pi 8,30 až 16,00hod
Vopred sa, prosím, objednajte, nakoľko svoje služby poskytujem aj mimo dielne v rámci Bratislavy.

Vyhľadávanie

Obsah článku

..a prečo Ceramizovať?

Dlhoročná prax v oblasti autoopravárenstva mi dala možnosť získať informácie o efektívnej prevádzke automobilov a strojov pracujúcich v rôznych podmienkach. Chcem sa s Vami podeliť o tieto skúsenosti a ponúknuť Vám unikátne produkty, ktoré sú vyhľadávané u nás i vo svete a za roky ich používania v praxi sa zaradili medzi špičku medzi prostriedkami aktívnej ochrany motorov a súčastí automobilov, motocyklov a iných strojov, keď sami dokážete jednoduchým spôsobom predísť nákladným opravám. Predĺženie životnosti motorov, zníženie spotreby palív a tým aj emisií je v záujme každého moderného človeka.

562 km bez oleja v motore (predstavuje účinok ceramizerov® v regenerácii a ochrane motorov)

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode